Gość


Nasza oferta

Aktualności


Zajęcia studentów GSW Milenium w Przedszkolu Nr 15 w Gnieźnie
wtorek, 16 stycznia 2018, Natalia Jędrzejczak

Miło jest Nam poinformować, że w dniu 15 stycznia 2018 r. studenci II roku studiów licencjackich kierunku: pedagogika o specjalności: Edukacja elementarna z terapią pedagogiczną wraz z wykładowcami GSW Milenium (mgr Agnieszka Żółtowska, dr Aneta Kokot) zostali zaproszeni przez Dyrekcję  Przedszkola Nr 15 w Gnieźnie w celu przedstawienia dzieciom autorskiego programu muzycznego mgr Agnieszki Żółtowskiej obejmującego pastorałki w oparciu o wiersze Wandy Chotomskiej. Spotkanie odbyło się w przemiłej i jeszcze kolędowej atmosferze a najmniejsza widownia i pracownicy Przedszkola uraczeni byli potężną dawką muzyki, śpiewu oraz talentu Naszych studentów, a to wszystko odbyło się w aurze dobrej zabawy i humoru.

Spotkanie Noworoczne u Prezydenta Miasta Gniezna
czwartek, 11 stycznia 2018, Natalia Jędrzejczak

Dnia 10.01.2018 r. podczas Spotkania Noworocznego z przedsiębiorcami Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium została uhonorowana trzeci raz z rzędu tytułem Mecenasa Kultury. Kanclerz GSW Milenium, mgr Krzysztof Gawrecki odebrał z rąk Prezydenta Miasta Gniezna, Tomasza Budasza wyróżnienie: Mecenas Kultury 2017.

Zapraszamy na kiermasz książek Wydawnictwa GSW Milenium
środa, 10 stycznia 2018, Natalia Jędrzejczak

Kolejne porozumienie o współpracy podpisane
środa, 10 stycznia 2018, Natalia Jędrzejczak

Dnia 10.01.2018 r. Pełnomocnik Rektora ds. interesariuszy zewnętrznych Pani Anna Sołtys-Stawowa zawarła porozumienie o współpracy pomiędzy GSW Milenium, a Dyrektorem Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "Dziekanka" w Gnieźnie, w myśl którego ustalono:

  1. możliwość odbywania praktyk studenckich (zarówno na kierunku pedagogika jak i zarządzanie),
  2. możliwość prowadzenia zajęć  dydaktycznych (i innych na miarę możliwości i potrzeby pacjentów) z dziećmi i młodzieżą  przez naszych studentów, w ramach wolontariatu studenckiego,
  3. organizacja wspólnych przedsięwzięć o charakterze naukowo- kulturalnym,
  4. współpraca z Akademickim Biurem Karier.

Obydwie strony wyraziły nadzieję na owocną i długotrwałą współpracę.

Zapraszamy na szkolenie dla przedsiębiorców DZIEŃ DLA BIZNESU
czwartek, 4 stycznia 2018, Natalia Jędrzejczak

Wielkopolska Izba Przemysłowo-handlowa o.Gniezno wraz z Gnieźnieńską Szkołą Wyższą Milenium zapraszają na szkolenie dla przedsiębiorców DZIEŃ DLA BIZNESU,
które odbędzie się 16.01.2018 roku o godz. 9:00 w MOK-u przy ul. Łubieńskiego 11 w Gnieźnie.

Tematy szkolenia:

  1. Nowa restrykcyjna ustwa o ochronie danych osobowych - jak działać zgodnie z prawem. - Rafał Góral
  2. Nie każdy klient jest ważny - marketing dla odważnych. - dr Hubert Paluch
  3. W której szufladzie jest to pismo? Archiwizacja dokumentów... zagadnienie ważniejsze niż się Wam wydaje. - Waldemar Markiewicz

Szczegóły i zapisy na stronie www.dziendlabiznesu.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Spotkanie świąteczno-noworoczne w Prymasowskim Seminarium Duchownym w Gnieźnie
czwartek, 4 stycznia 2018, Natalia Jędrzejczak

W okresie Świąt Bożego Narodzenia środowisko akademickie miasta Gniezna zwyczajowo gromadzi się na spotkaniu świąteczno-noworocznym. Jest ono okazją do podjęcia duchowej refleksji, a jednocześnie czynnikiem integrującym gnieźnieńskie środowisko naukowe.
Tradycyjnie jak co roku Arcybiskup Metropolita Gnieźnieński Prymas Polski Wojciech Polak zaprosił środowisko akademickie na to wyjątkowe spotkanie, które odbyło się 3 stycznia 2018 r. o godz. 16:00 w Prymasowskim Wyższym Seminarium Duchownym w Gnieźnie. Spotkanie rozpoczęło się Mszą św. w intencji społeczności akademickiej w kaplicy seminaryjnej, a zakończyło się wspólnym śpiewem kolęd i dzieleniem się opłatkiem.

Zapraszamy na  fotorelację http://www.archidiecezja.pl

UMOWA o współpracy pomiędzy Gnieźnieńską Szkołą Wyższą Milenium, a Żytomierskim Uniwersytetem Państwowym im. Iwana Franki
wtorek, 26 grudnia 2017, Natalia Jędrzejczak

26.12.2017 r. zawarta została umowa o współpracy zobowiązująca jej strony do wspólnej działalności dla rozwoju relacji naukowych i dydaktycznych pomiędzy GSW Milenium, a Żytomierskim Uniwersytetem Państwowym im. Iwana Franki. Umowa potwierdziła na piśmie podjęte już wcześniej działania na rzecz współpracy polsko - ukraińskiej pomiędzy uczelniami. P.O Rektora - dr Andrij Volodymyrovych Szewczuk podkreślił znaczenie zawartej umowy z Rektorem GSW Milenium dr Hubertem Paluchem, dla naszych uczelni to ogromna szansa na wymianę doświadczeń na płaszczyźnie naukowej jak i dydaktycznej, a dla młodzieży ukraińskiej większe szanse na mobilność edukacyjną w UE.

Galeria

 

Przekazanie książek na Ukrainę w ramach zbiórki charytatywnej "Podaruj mi trochę słońca"
sobota, 23 grudnia 2017, Natalia Jędrzejczak

Od 15 listopada 2017 roku do 10 grudnia 2017 roku w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium przeprowadzono zbiórkę charytatywną dla dzieci i młodzieży na Ukrainie pt.: „Podaruj mi trochę słońca”. W okresie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku Dziekan WZ Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium dr Mykola Orlykovskyi przekazał zebrane książki:  Dziecięcej Bibliotece Obwodowej w Żytomierzu, Obwodowej Uniwersalnej Bibliotece Naukowej im. Olega Olżycza w Żytomierzu, Przedszkolu i klubowi rekreacyjnemu dla dzieci „Tęcza” w Żytomierzu oraz Rejonowemu Kulturalno – Oświatowemu Związkowi Polaków im. Władysława Reymonta w Khoroshiv.

Podczas akcji charytatywnej zebrano nie tylko książki, ale także odzież i zabawki. Wszystko przekazane zostało bezpośrednio do Żytomierskiego Wojewódzkiego Domu Dziecka dla sierot i dzieci pozostawionych bez opieki rodziców - Żytomierskiej Rady Wojewódzkiej.

Informacje w mediach:
www.zhitomir.info
www.1.zt.ua
www. lib.zt.ua

Powołanie pełnomocnika Rektora ds. współpracy z interesariuszami zewnętrznymi
wtorek, 19 grudnia 2017, Natalia Jędrzejczak

W dniu dzisiejszym Rektor dr Hubert Paluch, prof. GSW Milenium powołał Panią Annę Sołtys-Stawową na funkcję Pełnomocnika Rektora ds. współpracy z interesariuszami zewnętrznymi.

Kurs doskonalący - Seksualność dzieci i młodzieży. Determinanty i zagrożenia.
wtorek, 19 grudnia 2017, Natalia Jędrzejczak

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do wzięcia udziału w 6-godzinnym kursie „Seksualność dzieci i młodzieży. Determinanty i zagrożenia”.

Kurs odbędzie się 21.01.2018r. (niedziela) godz. 13.00 w głównej siedzibie uczelni przy  ul. Pstrowskiego 3a w Gnieźnie.

Całkowity koszt kursu wynosi 150,00 zł.

Kurs poprowadzi mgr Anna Dolczewska-Samela.

Osoby, które chciałyby uczestniczyć w kursie prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej oraz przesłanie na adres mailowy – marta.wawrzyniak@milenium.edu.pl

Nr konta: BZ WBK S.A.  39 1090 1375 0000 0001 0300 9473

Tytuł zapłaty: Imię i nazwisko, Kurs: Seksualność dzieci i młodzieży

Termin płatności – do 08.01.2018 r.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Informacje na temat kursu uzyskają Państwo również na naszej stronie internetowej: milenium.edu.pl  oraz pod numerem tel. 61-4282627.

karta zgłoszeniowa

Partnerzy uczelni