Gość


Nasza oferta

Aktualności


Piknik rodzinny w Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie w Łopiennie
niedziela, 12 czerwca 2016, Natalia Jędrzejczak

W  dniu 12 czerwca 2016 r. studentki Koła Naukowo-Samokształceniowego "Pasjonat"  wzięły udział w III Pikniku Rodzinnym, w DPS w Łopiennie. Studentki prowadziły zajęcia dla dzieci przedszkolnych w miejscu nazwanym „Kącikiem Malucha”. W miejscu tym znajdował się basen z kolorowymi piłeczkami, zabawa w basenie była niezwykłym przeżyciem dla najmłodszych dzieci. 

Funkcjonowanie rektoratu
środa, 8 czerwca 2016, Natalia Jędrzejczak

Informujemy, że w dniach 9 i 10 czerwca 2016 roku rektorat będzie nieczynny.

Za utrudnienia przepraszamy.

Obrony prac licencjackich i magisterskich w GSW Milenium
poniedziałek, 6 czerwca 2016, Tomasz Chełek

W dniach od 03.06 do 05.06.2016 r. odbywały sie obrony prac licencjackich i magisterskich, do których przystąpiło 173 studentów studiów I i II stopnia. Dla wszystkich egzamin zakończył sie pomyślnie. Serdecznie gratulujemy tegorocznym absolwentom.

Zapraszamy na fotorelację.

Gość z USA na zajęciach Zarządzanie innowacjami
sobota, 4 czerwca 2016, Tomasz Chełek

W ramach przedmiotu Zarządzanie innowacjami w dniach 4 i 5czerwca 2016 r. odbywały się interaktywne zajęcia z Matthew Czubek-Nacionalles studentem biznesu i ekonomii w Hampden-Sydney College w USA . Matthew specjalizuje się kierunkowo dodatkowo studiując prawo i administrację.Jest rownież członkiem i wolontariuszem znanych organizacji o zasięgu stanowym, narodowym w USA i globalnym jak Zeta Gamma Chapter of Delta Kappa Epsilon, Circle K, Kiwanis.

Zajęcia terenowe pt. "Z nauką w lesie"
sobota, 4 czerwca 2016, Natalia Jędrzejczak

Dnia 4 czerwca 2016 r. grupa studentek studiów I stopnia: Edukacja elementarna z terapią pedagogiczną, rok II, semestr 4 na przedmiocie Edukacja przyrodnicza dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym udała się na ćwiczenia terenowe do leśnego terenu rekreacyjnego w Gnieźnie. 

Zajęcia praktyczne "Edukacja ekologiczna"
sobota, 4 czerwca 2016, Natalia Jędrzejczak

Podczas ćwiczeń audytoryjnych w dniu 4 czerwca 2016 r. z przedmiotu Edukacja przyrodnicza dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym odbyły się zajęcia doskonalące umiejętności i rozwijające wiedzę w temacie Edukacja ekologiczna, wzrost świadomości ekologicznej , edukacja poprzez  radość przeżywania.

Dyżur koordynatora praktyk w dniach 4 i 5.06.2016 r. odwołany
piątek, 3 czerwca 2016, Natalia Jędrzejczak

Informujemy, że w dniach 4 i 5.06 2016 r. dyżur koordynatora praktyk zostaje odwołany. 

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Funkcjonowanie dziekanatu studiów podyplomowych
środa, 25 maja 2016, Joanna Cieślak

Informujemy, że dziekanat studiów podyplomowych podczas weekendu 27-29 maja br., czynny będzie w następujący sposób:

PIĄTEK: 11.00-14.30 w budynku przy ul. Cieszkowskiego 17

             15.00-19.00 w budynku przy ul. Pstrowskiego 3a

SOBOTA: 8.00-17.00 w budynku przy ul. Pstrowskiego 3a

NIEDZIELA: 8.00-13.00 w budynku przy ul. Pstrowskiego 3a

IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa z cyklu "Konteksty efektywności..."
wtorek, 24 maja 2016, Natalia Jędrzejczak

GSW Milenium zaprasza do udziału w IV  Międzynarodowej Konferencji Naukowej z cyklu „Konteksty efektywności…” Pomoc psychologiczno-pedagogiczna wobec zjawiska wykluczenia społecznego na różnych etapach życia. Modele pomagania.
Konferencja odbędzie się w dniach: 30 – 31 maja 2016 roku, w siedzibie Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium, 62-200 Gniezno, ul. Pstrowskiego 3a.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie www.konferencja.milenium.edu.pl

Program konferencji

 

Warszawskie Targi Książki 2016
poniedziałek, 23 maja 2016, Natalia Jędrzejczak

W tegorocznych 7. Warszawskich Targach Książki miały okazję uczestniczyć bibliotekarki z GSW Milenium. Tradycyjnie odwiedzić można było stanowisko Biblioteki Narodowej, Biblioteki Głównej Województwa Mazowieckiego, Biblioteki Publicznej m.st. Warszawy, Wydawnictwa Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. Tematyka Targów obejmowała: literaturę piękną, beletrystykę, literaturę dla dzieci i młodzieży, książki naukowe, podręczniki szkolne i akademickie, literaturę popularnonaukową, encyklopedie, albumy, słowniki, leksykony, atlasy, poradniki i przewodniki, książki artystyczne, komiksy, fantastykę, gazety i czasopisma, książki audio, e-booki, e-prasę, multimedia.

Partnerzy uczelni