Gość


Nasza oferta

Aktualności


Spotkanie członków Koła Naukowego "Pasjonat"
poniedziałek, 30 października 2017, Anna Romanowska

W imieniu opiekunów Studenckiego Koła Naukowo-Samokształceniowego „Pasjonat”, dr Anny Knocińskiej i dr Agaty Woźniak serdecznie zapraszamy na spotkanie obecnych członków Koła oraz wszystkie osoby, które są zainteresowane i chętne do zaangażowania się w działalność Koła. Spotkanie odbędzie się w dniu 05.11.2017 r. o godz. 13:00 w GSW Milenium w sali nr 6 (budynek A). 

Porozumienie podpisane z Centrum Terapii i Mediacji FRENO, którego założycielką jest Pani Beata Biegała – absolwentka GSW Milenium.
piątek, 27 października 2017, Anna Romanowska

Porozumienie podpisane z Centrum Terapii i Mediacji FRENO, którego założycielką jest Pani Beata Biegała – absolwentka GSW Milenium.


Nawiązanie współpracy z Panią Beatą ma na celu umożliwić  studentom pedagogiki:
- odbycie praktyk,
- promowanie nowoczesnych rozwiązań w ramach praktyk, 
- budowanie i promowanie wolontariatu,
- organizację przedsięwzięć o charakterze edukacyjnym.
Pierwsze spotkanie studentów pedagogiki za nami (21.10.17 r.), ale nic straconego… kolejne, już 05.11.17 r., godz. 08.05-8.45 - tym razem dla studentów PIERWSZEGO ROKU pedagogiki II-go stopnia.

KONTAKT
Beata Biegała
tel. 604 930 075
kontakt@beatabiegała.pl
www.beatabiegala.pl

Dyżur koordynatora praktyk 30-31 października - odwołany
piątek, 27 października 2017, Anna Romanowska

Informujemy, że dyżur koordynatora praktyk w dniach: 30-31 października 2017 r. zostaje odwołany.

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

Koło Naukowe Milenium Management zaprasza na spotkanie
wtorek, 24 października 2017, Natalia Jędrzejczak

Koło Naukowe Milenium Management wraz z opiekunem naukowym dr Piotrem Odrakiewiczem zaprasza na zebranie obecnych i nowych członków koła oraz jego sympatyków 4 listopada 2017 r. (sobota) o godz. 13:00 w GSW Milenium w Gnieźnie w auli budynku B. W planie agenda naukowa oraz charytatywna plus plany na rok akademicki 2017/2018. Zapraszamy wszystkich z nowymi pomysłami. Razem możemy więcej!

Program Stypendialny Agrafka Agory 2017/2018
wtorek, 24 października 2017, Anna Romanowska

Zarząd Stowarzyszenia Światowid informuje i zaprasza studentów w wieku do 21 lat, będących jednocześnie mieszkańcami miasta Gniezna lub Gmin: Gniezno, Czerniejewo, Niechanowo, Witkowo, Trzemeszno, Orchowo i  angażujących się w działalność na rzecz dobra wspólnego, do ubiegania się o stypendia specjalistyczne w wysokości 3420.00 zł. na okres 9 m-cy. Więcej informacji dostępne na stronie stowarzyszenia.

Regulamin programu dostępny tutaj

Wnioski prosimy składać w biurze stowarzyszenia (Małachowo Szemborowice 12, 62-230 Witkowo) lub wysyłać na adres: biuro@stowarzyszenieswiatowid.pl.

X Targi Edukacyjne w Mogilnie
poniedziałek, 23 października 2017, Natalia Jędrzejczak

Na zaproszenie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Mogilnie uczestniczyliśmy w X Targach Edukacyjnych, które odbyły się 21 października 2017 roku w Zespole Szkół w Mogilnie przy ul. Dworcowej 9. Podczas trwania targów została przedstawiona oferta edukacyjna GSW Milenium oraz SDMO w Gnieźnie.

III Gnieźnieński Bieg Niepodległości
piątek, 20 października 2017, Natalia Jędrzejczak

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium po raz 3 sponsorem Gnieźnieńskiego Biegu Niepodległości.

Dnia 11.11.2017 roku w pierwszej stolicy Polski po raz trzeci odbędzie się Gnieźnieński Bieg Niepodległości na 11 km. Start 11:11.
Każdy zawodnik kończący III GBN otrzyma pamiątkowy medal w kształcie kotyliona. Na uczestników czekają również pamiątkowe pakiety w kolorze biało-czerwonym.

Rektor i Kanclerz GSW Milenium ufundowali zegarek SWATCH - otrzyma go osoba, która przybiegnie na metę zajmując 111 miejsce. Powodzenia.

Pobiegnijcie i zaproście Wszystkich do aktywnego kibicowania. Świętujmy dzień biegu razem.

Zapisz się.

Jakub Lesiński uczeń 1 klasy AL Milenium - władcą słów.
środa, 18 października 2017, Natalia Jędrzejczak

Dnia 17 października Jakub zaprezentował swój talent - umiejętność szybkiego czytania w programie The Brain - Genialny umysł.
Jego zadaniem było w czasie 1 minuty przeczytać kilkunastustronicowe opowiadanie napisane specjalnie na tę okazję, zapamiętanie treści oraz udzielenie odpowiedzi na 3 zadane pytania przez jury.
Kuba był o krok od wygranej, zajął wysokie II miejsce.
Gratulujemy i jesteśmy z Ciebie dumni.

Bezpieczeństwo Seniorów
środa, 18 października 2017, Natalia Jędrzejczak

Na zaproszenie Komendy Powiatowej Policji we Wrześni nasza wykładowczyni mgr Anna Hedrych-Stanisławska, która na co dzień jest pracownikiem Straży Miejskiej we Wrześni,  uczestniczyła w debacie społecznej "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ". Głównym tematem rozmów z mieszkańcami było życie seniorów i ich bezpieczeństwo związane z coraz częściej pojawiającymi się przestępstwami "na wnuczka" czy "policjanta". Podczas debaty omówiono także zagadnienia z tytułu podpisywania umów z energetyką i ofertami telekomunikacyjnymi. Rozmowy o bezpieczeństwie na poziomie lokalnym to kontynuacja zainaugurowanej w marcu 2017 r. wielkopolskiej debaty, której organizatorem był Urząd Wojewódzki w Poznaniu oraz Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu, a której m.in. uczestnikiem była mgr Anna Hedrych-Stanisławska. W spotkaniu wzięło udział ok. 40 seniorów, w tym spora grupa osób głuchoniemych.

Znakowanie rowerów
środa, 18 października 2017, Natalia Jędrzejczak

Jednostka Straży Miejskiej we Wrześni, w której pracuje nasza wykładowczyni mgr Anna Hedrych-Stanisławska, jest jednym z inicjatorów i organizatorów prewencyjnego programu znakowania rowerów o nazwie „Wrzesiński rower-bezpieczny rower”. Program ten polega na znakowaniu rowerów w celu zapobieżenia ich kradzieży oraz identyfikacji właściciela w przypadku odnalezienia jednośladu. Znakowanie rowerów dla mieszkańców Wrześni odbywać się będzie w każdy czwartek tygodnia (począwszy od 19.10.2017 r.) w komendzie strażników miejskich przy współudziale policjanta. Zapisy prowadzone są drogą telefoniczną, osobistą lub e-mailową (znakowanierowerow@wrzesnia.pl). Zachęcamy zatem do skorzystania z akcji znakowania naszych studentów zamieszkujących miasto i powiat wrzesiński.

Partnerzy uczelni