Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Nasza oferta

Aktualności


Treść wyróżniona
05
cze

Informacja dotycząca kontaktu telefonicznego z GSW Milenium w dniach 9-24...

Uprzejmie informujemy, iż kontakt ze wszystkimi działami GSW Milenium w dniach 9-24 czerwca odbywać się będzie tylko e-mailowo (z wyjątkiem Dziekanatu WNS). Kontakt telefoniczny z Dziekanatem WNS w dniach 8-10 czerwca oraz 15-19 czerwca, odbywać się będzie tylko poprzez jeden numer telefonu 793 065 954 (telefon stacjonarny będzie nieczynny). W pozostałe dni linia z numerem 61 425 75 70 będzie dostępna. Wszystkie działy GSW Milenium w dniach 11-14 czerwca będą nieczynne.

Treść wyróżniona
04
cze

Kredyty studenckie - ankieta MNiSW

W związku z epidemią wirusa SARS-CoV-2 i dynamicznymi zmianami w sposobie odbywania studiów wyższych Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ma na uwadze, aby ta trudna sytuacja, w szczególności związana ze spadkiem dochodów, nie była przeszkodą w odbywaniu lub podejmowaniu studiów. Dlatego też Ministerstwo zamierza rozpocząć działania zmierzające do usprawnienia funkcjonującego od 1998 r. systemu preferencyjnych kredytów studenckich. W związku z tym Ministerstwo wraz z Parlamentem Studentów Rzeczypospolitej Polskiej przygotowało krótką ankietę, która pozwoli na zdobycie informacji na temat organizacji systemu kredytów studenckich i ewentualnych kierunków zmian w tym zakresie.

Treść wyróżniona
04
maj

Rekrutacja online trwa!

Rekrutacja online trwa!Ruszyła rekrutacja na studia I i II stopnia! Zostań w domu i zapisz się online! Zobacz nasze wszystkie kierunki i specjalności, kliknij w wybrany link i dowiedz się więcej.

Komunikat w sprawie zmiany terminów egzaminów dyplomowych w GSW Milenium
środa, 6 maja 2020, Rafał Wojtaszak

Komunikat w sprawie zmiany terminów egzaminów dyplomowych w gsw milenium

Szanowni Studenci III roku studiów licencjackich i II roku studiów magisterskich Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium. W związku z sytuacją epidemiologiczną powiązaną z COVID-19 i w trosce o stworzenie warunków dla jak najlepszego przygotowania do egzaminów, informujemy o zmianie wcześniejszych terminów egzaminów dyplomowych:

E-book dla studentów GSW Milenium
czwartek, 4 czerwca 2020, Rafał Wojtaszak

Mamy dla Was bardzo praktycznego e-booka, napisanego przez naszą wykładowczynię, Panią Hannę Mańczak-Jankiewicz. Czytając „Wygraj z Rekruterem” zrobicie pierwszy krok na drodze do zdobycia wymarzonej pracy.


Być może masz już swój bagaż doświadczeń z rozmów rekrutacyjnych oraz setki przeczytanych poradników i nie raz przygotowywałeś się do spotkania, jechałeś zestresowany, a wracając do domu uważałeś, że poszło Tobie doskonale – i nic –milczący telefon, żadnej odpowiedzi. A może wręcz  przeciwnie - nie byłeś jeszcze na żadnej rozmowie i przygotowujesz się do swojej pierwszej.

Nasz wykładowca, prof. Armin Mikos von Rohrscheidt wydał książkę!
wtorek, 2 czerwca 2020, Rafał Wojtaszak

Informujemy, iż nasz wykładowca, prof. Armin Mikos von Rohrscheidt wydał w ostatnim czasie książkę: Zarządzanie w turystyce kulturowej. Serdecznie gratulujemy!

Biblioteka GSW Milenium zaprasza już w najbliższy poniedziałek od godz. 10.00
czwartek, 14 maja 2020, Paulina Podgórska

Drodzy Czytelnicy i Użytkownicy Biblioteki, chcemy ponownie zaprosić Was do korzystania z naszych usług.

E-bazy i katalogi centralne książek i czasopism
poniedziałek, 4 maja 2020, Rafał Wojtaszak

Gdy nieczynna jest biblioteka, warto skorzystać z popularnych i sprawdzonych e-baz książek i czasopism.

UWAGA - Ostatnie dni na składanie wniosków o stypendia!
piątek, 24 kwietnia 2020, Rafał Wojtaszak

OSTATNIE DNI NA SKŁADANIE WNIOSKÓW O STYPENDIA

W związku z obowiązującym stanem zagrożenia epidemicznego wnioski na wszystkie stypendia będą składane pocztą lub zeskanowane i wysłane drogą e-mailową w PDF na adres: justyna.robakowska@milenium.edu.pl

Ostateczny termin składania wniosków upływa z dniem 29.04.2020 r.
Więcej informacji na temat składania wniosków jest na stronie studenta - WIADOMOŚCI.
Pozdrawiamy i życzymy zdrowia oraz cierpliwości w tych trudnych dla nas dniach.

Komunikat - ograniczony bezpośredni dostęp do uczelni
piątek, 24 kwietnia 2020, Rafał Wojtaszak

W związku z obowiązującym stanem zagrożenia epidemicznego, ograniczony do odwołania zostaje bezpośredni dostęp do uczelni. Sprawy prosimy załatwiać telefonicznie i emailowo.

Wykza numerów telefonów i adresów e-mail znajduje się w zakładce kontakt 

 • Czytaj dalej
 • Sleeveface, czyli ubierz się w książkę – konkurs fotograficzny [Aktualizacja]
  wtorek, 21 kwietnia 2020, Rafał Wojtaszak

  Aktualizacja 21.04.2020

  Konkurs fotograficzny  "Sleeveface, czyli ubierz się w książkę" zostaje zawieszony.

  Organizatorzy konkursu fotograficznego "Sleeveface, czyli ubierz się w książkę" z uwagi na panującą w naszym kraju pandemię, informują o jego zawieszeniu. Na początku października pinformujemy onowym terminie składania prac konkursowych (zarówno dla uczniów jak i studentów).

   

  Gnieźnieńska Szkoła Wyższa zaprasza do udziału w Międzyuczelnianym Konkursie Fotograficznym pt. "Sleeveface, czyli ubierz się w książkę".

   Sleeveface to fotografia osoby z częścią ciała w pomysłowy sposób zasłoniętą przez okładkę ulubionej książki, ukazująca kreatywne połączenie osobowości czytelnika z jego książkowym wcieleniem.

  Wywołane zdjęcia wraz z wersją elektroniczną nalezy przynosić do 30 kwietnia. Zapraszamy!

  Możliwość zdalnego dostępu do zasobów EBSCO
  czwartek, 16 kwietnia 2020, Paulina Podgórska

  W związku z wyzwaniami pracy zdalnej  informujemy o możliwości zdalnego dostępu do zasobów EBSCO

  Przerwa świąteczna
  środa, 8 kwietnia 2020, Rafał Wojtaszak

  Uprzejmie informujemy, iż w dniach 9-10 kwietnia 2020 roku wszystkie działy GSW Milenium będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy. Do pracy wracamy we wtorek 14 kwietnia.