Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Nasza oferta
Pasjonatki z wizytą na Warsztatach Terapii Zajęciowej w Czeszewie
wtorek, 15 listopada 2016, Natalia Jędrzejczak

W dniu 15 listopada 2016 r. członkinie Studenckiego Koła Naukowo-Samokształceniowego „Pasjonat” przybyły na Warsztaty Terapii Zajęciowej w Czeszewie. Studentki zapoznały się z działalnością placówki. Placówka ta jest miejscem pobytu dziennego przeznaczonego dla osób niepełnosprawnych o znacznym i umiarkowanym stopniu niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej. WTZ prowadzi rehabilitację społeczną, zawodową, psychologiczną oraz usprawniającą w oparciu o indywidualne programy rehabilitacji przygotowane dla 30 Uczestników.

Czwartkowe Bieganie w GSW Milenium.
poniedziałek, 14 listopada 2016, Natalia Jędrzejczak

Zmienne jesienne warunki pogodowe, to dobry okres na skupienie się na treningu ogólnorozwojowym.

GSW Milenium wraz z Klubem Sportowym Altom Gniezno zaprasza wszystkich chętnych na otwarty trening z cyklu Czwartki Biegowe, który odbędzie się 17 listopada 2016 r. o godz. 18:00 w auli GSW Milenium w Gnieźnie, przy ul. Pstrowskiego 3a, budynek B. 

W programie: zaprawa oraz trening siłowy z piłkami lekarskimi.

Prosimy o zabranie zmiennego obuwia sportowego. 

 

Spotkanie koła naukowego Milenium Management
niedziela, 13 listopada 2016, Natalia Jędrzejczak

Dnia 12 listopada 2016 r. odbyło się kolejne zebranie koła naukowego Milenium Management. Studenci poruszali działania KN Milenium Management w Wągrowcu w zakresie działalności charytatywnej jak i poszerzania wiedzy naukowej oraz współpracy z lokalnymi firmami.

II Gnieźnieński Bieg Niepodległości
piątek, 11 listopada 2016, Tomasz Chełek

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium aktywnie wspiera wydarzenia odbywające się na terenie miasta Gniezna. Oprócz pełnienia funkcji Mecenasa Kultury Polskiej, aktywnie włączyła się w II Gnieźnieński Bieg Niepodległości zostając jego sponsorem. Dodatkowo Władze Uczelni ufundowały zegarek marki Swatch dla 111 zawodnika.

Jedenastego listopada punktualnie o godzinie 11.11 spod gnieźnieńskiej katedry wystartował II Gnieźnieński Bieg Niepodległości. Na liczącą 11 km trasę wyruszyło ponad pięćset zawodniczek i zawodników. 

Nagroda specjalna od Rektora i Kanclerza GSW Milenium
czwartek, 10 listopada 2016, Natalia Jędrzejczak

Już jutro 11 listopada Bieg Niepodległości w Pierwszej Stolicy Polski!
111 zawodnik na mecie otrzyma zegarek firmy Swatch ufundowany przez Rektora i Kanclerza GSW Milenium.
Nagroda zostanie wręczona podczas dekoracji, która rozpocznie się o godz. 13:00.

Powodzenia dla wszystkich zawodników i do zobaczenia na mecie!

Aktywny Samorząd Studencki
czwartek, 10 listopada 2016, Tomasz Chełek

Przełom miesiąca października i listopada był bardzo owocny dla Samorządu Studenckiego GSW Milenium. Dzięki uprzejmości Władz Uczelni dwie przedstawicielki samorządu reprezentowały nas na Forum Uczelni Niepublicznych w Poznaniu. Nasze reprezentantki  brały aktywny udział nie tylko w wykładach, ale również  w warsztatach służących sprawniejszemu działaniu. Dodatkowo była to okazja do nawiązania współpracy i znajomości ze studentami z całej Polski. Już niedługo przedstawimy Wam kilka nowych propozycji działań na terenie uczelni. 

Konferencja zagraniczna w Szwajcarii - 3. Polish - Swiss Roundtable - eHealth: ICT solutions for Health Tech
środa, 9 listopada 2016, Natalia Jędrzejczak

Rektor GSW Milenium - dr Hubert Paluch - w dniu 9.11. 2016 r. na zaproszenie Dyrektora Generalnego SWISS CHAMBER POLAND Ulricha Schwendimann'a, uczestniczył w konferencji zagranicznej w Szwajcarii - 3. Polish - Swiss Roundtable - eHealth: ICT solutions for Health Tech. Partnerami strategicznymi konferencji były takie firmy jak: Comarch, Hicron, HuetteLaw, PGS Software, PWC oraz Roche.

Prawne aspekty innowacji w biznesie
wtorek, 8 listopada 2016, Natalia Jędrzejczak

8 listopada br., Instytut Prawa Uniwersytetu SWPS w Poznaniu zorganizował konferencję "Prawne aspekty innowacji w biznesie". Podczas konferencji przeprowadzone zostały prelekcje w pięciu merytorycznych panelach.
W konferencji uczestniczyła dr Karolina Tyc-Szmil.

program konferencji     zaświadczenie

XX Jubileuszowa Międzynarodowa Konferencja Naukowa SOCIALIA
piątek, 4 listopada 2016, Natalia Jędrzejczak

W dniach 3-4 listopada 2016 roku w Dąbrowie Górniczej odbyła się XX Jubileuszowa Międzynarodowa Konferencja Naukowa SOCIALIA z podtytułem "Pedagogika społeczna w zmieniającym się świecie. Sąsiedztwo - środowisko życia jako dialog kultur i ludzi" zorganizowana przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej wspólnie z Uniwersytetem w Hradec Králové i Uniwersytetem Mateja Bela w Banskiej Bystricy. W konferencji udział wzięli dr Anna Knocińska oraz dr Przemysław Frąckowiak, którzy mieli wspólne wystąpienie podczas Panelu III. Bezpieczny wspólny świat nt. Zaufanie jako element kapitału społecznego polskiej resocjalizacji. 

fotorelacja   program   certyfikat

VII spotkanie środowisk nauczycielskich pt. „Nauczyciel wciąż uczy się, poznaje i próbuje”.
piątek, 4 listopada 2016, Natalia Jędrzejczak

W dniu dzisiejszym w Wągrowcu w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 odbyło się VII spotkanie środowisk nauczycielskich pt. „Nauczyciel wciąż uczy się, poznaje i próbuje”. W konferencji uczestniczył Dziekan Wydziału Zamiejscowego GSW Milenium w Wągrowcu dr Mykola Orlykovskyi, który przedstawił uczestnikom ofertę edukacyjną naszej uczelni, w tym Międzywydziałowego Ośrodka Studiów Podyplomowych w Gnieźnie. 

Galeria