Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Nasza oferta
Funkcjonowanie dziekanatu studiów podyplomowych
środa, 25 maja 2016, Joanna Cieślak

Informujemy, że dziekanat studiów podyplomowych podczas weekendu 27-29 maja br., czynny będzie w następujący sposób:

PIĄTEK: 11.00-14.30 w budynku przy ul. Cieszkowskiego 17

             15.00-19.00 w budynku przy ul. Pstrowskiego 3a

SOBOTA: 8.00-17.00 w budynku przy ul. Pstrowskiego 3a

NIEDZIELA: 8.00-13.00 w budynku przy ul. Pstrowskiego 3a

IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa z cyklu "Konteksty efektywności..."
wtorek, 24 maja 2016, Natalia Jędrzejczak

GSW Milenium zaprasza do udziału w IV  Międzynarodowej Konferencji Naukowej z cyklu „Konteksty efektywności…” Pomoc psychologiczno-pedagogiczna wobec zjawiska wykluczenia społecznego na różnych etapach życia. Modele pomagania.
Konferencja odbędzie się w dniach: 30 – 31 maja 2016 roku, w siedzibie Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium, 62-200 Gniezno, ul. Pstrowskiego 3a.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie www.konferencja.milenium.edu.pl

Program konferencji

 

Warszawskie Targi Książki 2016
poniedziałek, 23 maja 2016, Natalia Jędrzejczak

W tegorocznych 7. Warszawskich Targach Książki miały okazję uczestniczyć bibliotekarki z GSW Milenium. Tradycyjnie odwiedzić można było stanowisko Biblioteki Narodowej, Biblioteki Głównej Województwa Mazowieckiego, Biblioteki Publicznej m.st. Warszawy, Wydawnictwa Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. Tematyka Targów obejmowała: literaturę piękną, beletrystykę, literaturę dla dzieci i młodzieży, książki naukowe, podręczniki szkolne i akademickie, literaturę popularnonaukową, encyklopedie, albumy, słowniki, leksykony, atlasy, poradniki i przewodniki, książki artystyczne, komiksy, fantastykę, gazety i czasopisma, książki audio, e-booki, e-prasę, multimedia.

Kilometry Dobra w Milenium
niedziela, 22 maja 2016, Natalia Jędrzejczak

W dniu 22 maja 2016 r. na terenie GSW Milenium studentki Koła Naukowo-Samokształceniowego „Pasjonat” i studenci Koła Naukowego Milenium Management oraz wolontariuszki z 4 LO w Gnieźnie uczestniczyli w akcji „Kilometry Dobra”. Głównym celem kampanii była zbiórka pieniędzy na cele określone przez organizacje partnerskie w tym przypadku położenie fundamentów pod rozbudowę rehabilitacyjnej części Domu Pomocy Społecznej w Łopiennie (sala do rehabilitacji, gabinet do hydroterapii i świetlica do warsztatów z arteterapii). 

Kilometry Dobra w Milenium
czwartek, 19 maja 2016, Natalia Jędrzejczak

Już w najbliższą niedzielę w GSW Milenium zagości akcja "Kilometry Dobra". W trakcie jej trwania przewidziano mnóstwo atrakcji: licytacje, koncert, zbiórka pieniędzy na rzecz rozbudowy DPS Łopienno.Zapraszamy dużych i małych!

XIII Turniej o Puchar Kanclerza GSW Milenium
czwartek, 19 maja 2016, Tomasz Chełek

16 maja na boisku orlik na os. K. Wielkiego w Gnieźnie odbył się tradycyjnie Turniej o Puchar Kanclerz GSW Milenium w piłce nożnej. Do udziału w turnieju przystąpiły trzy gnieźnieńskie uczelnie. PWSZ , Seminarium Duchowne oraz gospodarz turnieju GSW Milenium. Pierwszy mecz pomiędzy studentami PWSZ i popularnymi Seminarzystami zakończył się zwycięstwem tych pierwszych 3:1 Podmęczeni reprezentanci Seminarium Duchownego przystąpili po krótkiej przerwie do meczu z gospodarzami turnieju, studentami GSW Milenium. 

Dzień Dawcy w Milenium
środa, 18 maja 2016, Natalia Jędrzejczak

Już w najbliższy weekend "Dzień Dawcy w GSW Milenium". Przyjdź, zabierz dokument z numerem PESEL i zostań Dawcą!!

Nowy informator studiów podyplomowych na rok 2016/2017
poniedziałek, 16 maja 2016, Natalia Jędrzejczak

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że za pośrednictwem naszej strony internetowej istnieje możliwość bezpłatnego zamówienia informatora studiów podyplomowych. Wystarczy kliknąć na podany poniżej adres i wypełnić zgłoszenie lub pobrać plik PDF.

Informator studiów podylomowych Gniezno, Piła, Wągrowiec.

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium Mecenasem Kultury Polskiej
poniedziałek, 16 maja 2016, Tomasz Chełek

Czy GSW Milenium jest uczelnią środowiskową? Tak!

Od 15 lat działamy dla mieszkańców Gniezna i okolicznych powiatów. Dowiedliśmy, że jesteśmy tradycyjnie pewnym partnerem akademickim:

·  kształcącym praktycznie,
·  zgodnie z oczekiwania rynku pracy,
·  na programach nauczania opracowanych razem z pracodawcami.

Wizyta studentek kierunku pedagogika w Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie w Łopiennie
poniedziałek, 16 maja 2016, Natalia Jędrzejczak

W dniu 16 maja 2016 r. studentki Koła Naukowo-Samokształceniowego "Pasjonat" przybyły do Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie w Łopiennie.