Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Nasza oferta
Zajęcia terenowe z przedmiotu Pedagogika środowisk społecznych.
poniedziałek, 3 października 2016, Natalia Jędrzejczak

W dniu 1 października 2016 roku odbyły się zajęcia terenowe z przedmiotu Pedagogika środowisk społecznych. Studentki II roku studiów licencjackich o specjalności Poradnictwo i pomoc psychologiczno-pedagogiczna udały się pod opieką mgr Sylwii Jabłońskiej do centrum miasta Gniezna, na Rynek, w celu dokonania obserwacji zachowań mieszkańców naszego miasta.

Inauguracja roku akademickiego 2016/2017
sobota, 1 października 2016, Tomasz Chełek

240 nowych studentów w GSW Milenium!

W pierwszą sobotę października (01.10.2016r.) 240 studentów uroczyście zainaugurowało naukę (na studiach licencjackich i magisterskich) w GSW Milenium. 

GSW Milenium działa od 2002 roku, a jej dyplomy otrzymało już ponad 4000 absolwentów (studia licencjackie i magisterskie). W tym roku studia w niej rozpoczęło około 220 studentów. 

W trakcie uroczystości studenci pierwszego roku złożyli ślubowanie i otrzymali e-indeksy. Zgodnie z akademickim zwyczajem, inauguracji towarzyszył wykład pt: „Masz dobry pomysł? Sprzedaj go.” , który wygłosiła pani Monika Bartkowiak. Uroczystość zakończyło wspólne odśpiewanie „Gaudeamus”.

Druga część warsztatów z bukieciarstwa -”Suche Bukiety cz. II”.
wtorek, 27 września 2016, Natalia Jędrzejczak

W dniu 26 września 2016 r. studentki Koła Naukowo-Samokształceniowego „Pasjonat”: przybyły do Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie w Łopiennie. Celem spotkania było przeprowadzenie wśród Mieszkanek Domu drugiej części warsztatów z bukieciarstwa -”Suche Bukiety cz. II”. Podczas warsztatów Pensjonariuszki wykonywały kompozycje florystyczne, wykorzystując materiał roślinny zebrany własnoręcznie podczas zajęć terenowych w miesiącu sierpniu. 

Oferta studiów podyplomowych w Poznaniu na rok akademicki 2016/2017
poniedziałek, 26 września 2016, Natalia Jędrzejczak

Uruchomione specjalności studiów podyplomowych w Gnieźnie
środa, 21 września 2016, Natalia Jędrzejczak

Zajęcia rozpoczynają sie w dniu 29 października 2016r.
Przypominamy również, że nadal trwa rekrutacja na wszystkie prowadzone przez nas kierunki studiów podyplomowych.

Uruchomione specjalności studiów podyplomowych w OKP Piła
środa, 21 września 2016, Natalia Jędrzejczak

Zajęcia rozpoczynają sie w dniu 29 października 2016r.
Przypominamy również, że nadal trwa rekrutacja na wszystkie prowadzone przez nas kierunki studiów podyplomowych.

Komunikat
poniedziałek, 19 września 2016, Tomasz Chełek

Decyzją Władz Uczelni GSW Milenium
w dniu 19 września br. o godz. 14:00 
w głównym budynku uczelni przy ul. Pstrowskiego 3a w gablotach pierwszych roczników zostaną wywieszone listy osób przyjętych na studia I i II stopnia na Wydziale Nauk Społecznych w Gnieźnie. 

Dodatkowo każdy student do dnia 20 września br. otrzyma informację o przyjęciu na podany adres e-mail.

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE :

30 września o godz. 18.00 w auli ZSP Nr 1 w Wągrowcu - dotyczy WZ Wągrowiec

 1 października o godz. 9.00 w Auli budynku B  - dotyczy WNS w Gnieźnie

Obecność jest obowiązkowa!

1 października 2016 roku w Gnieźnie o godz. 10.00 odbędzie się uroczysta inauguracja roku akademickiego

Test z różnic programowych dla kierunku zarządzanie na studiach II stopnia dla osób kończących studia I stopnia na innym kierunku niż zarządzanie odbędzie się 
w dniu 1 października br. o godz. 8:00.

 

Nowy Dziekan na Wydziale Zamiejscowym w Wągrowcu
czwartek, 15 września 2016, Natalia Jędrzejczak

Mamy przyjemność poinformować, że od dnia 1.10.2016 roku na stanowisku Dziekana Wydziału Zamiejscowego w Wągrowcu zatrudniony został dr Mykola Orlykovskyi. Pan dr M. Orlykovskyi pracował dotychczas na stanowisku Prodziekana Wydziału Ekonomii i Zarządzania Państwowego Uniwersytetu Agroekologicznego w Żytomierzu na Ukrainie. Posiada ponad 20 artykułów naukowych, jest autorem monografii "Regionalna strategia inwestycyjna w sektorze rolnym" i podręcznika dla studentów "Samozarządzanie: praktyczne podstawy". Posługuje się językiem angielskim, polski, ukraińskim i rosyjskim. Do zainteresowań Pana Dziekana należą: nauki psychologiczne, IT, szachy, muzyka, sport oraz literatura ekonomiczna. Jesteśmy przekonani, że społeczność akademicka Milenium przyjmie p. Dziekana z wielką życzliwością. Życzymy sukcesów i zadowolenia z pracy.

Warsztaty pt. "Suche Bukiety" w Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie w Łopiennie
poniedziałek, 29 sierpnia 2016, Natalia Jędrzejczak

W dniu 29 sierpnia 2016 r. studentki Koła Naukowo-Samokształceniowego „Pasjonat” w ramach zajęć wolontariackich przybyły do Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie w Łopiennie. Celem spotkania było przeprowadzenie wśród Mieszkanek Domu warsztatów z bukieciarstwa pt. ”Suche Bukiety”. 

Funkcjonowanie rektoratu
czwartek, 25 sierpnia 2016, Natalia Jędrzejczak

Informujemy, że w dniach od 26.08. do 29.08.2016 r. rektorat będzie nieczynny. 

Za utrudnienia przepraszamy.